Rīgas svētku centrālais pasākums notiks 11. novembra krastmalā

10. Augusts, 2018

Sestdien, 18. augustā no plkst. 13.00 līdz 23.15 rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti uz Rīgas svētku centrālo pasākumu 11. novembra krastmalā - UZ RĪGU! Nokļūt Rīgā var visdažādākajos veidos - tās ir mazas takas un lielas ātrgaitas šosejas, sīkas upītes un plašas jūras, un gaisa kuģu ceļi augstu virs mākoņiem. 11. novembra krastmala Rīgas svētkos ir bijusi gan lielākais Rīgas teātris, gan lielākā kinozāle un lielākais Rīgas parks, bet Latvijas simtgades svētkos tā kļūs par galveno satikšanās vietu mūsu zemes pašā centrā – Rīgā.


Šogad 11. novembra krastmala pārtaps par daļu no Rīgas lidostas, ļaujot svētku apmeklētājiem ielūkoties noslēpumainajā un ceļotājiem parasti neredzamajā Starptautiskās lidostas “Rīga” ikdienā. Plkst. 13.00 svētkus ievadīs lidostas tehnikas parāde, kurai sekos Latvijā pazīstamu mākslinieku un Rīgas viesu priekšnesumi.

Akmens tilta pusē no plkst. 13.00 līdz 19.00 būs iespēja iesaistīties unikālā mākslinieces Elitas Patmalnieces gleznošanas darbnīcā. Līdzās notiks amatnieku darinājumu tirdziņš - no plkst. 13.00-23.00.

Vakara kulminācijā plkst. 21.00 - lielkoncertā LABVAKAR, RĪGA! LABVAKAR, LATVIJA! diriģenta Romāna Vanaga vadībā uz skatuves satiksies un Baltijas valstu likteņdziesmas izdziedās populārie un iemīļotie latviešu estrādes solisti un mūziķi no kaimiņzemēm.

Koncerts noslēgsies ar krāšņu svētku uguņošanu plkst. 23.00.

Ar svētku programmu ir iespēja iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē www.rigassvetki.lv . Aktuālajām ziņām var sekot līdzi sociālajos tīklos: www.twitter.com/rigassvetki , www.facebook.com/RigasSvetki , www.instagram.com/rigas_svetki .

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”. Svētkus programmu 11. novembra krastmalā organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība, atbalsta Starptautiskā lidosta “Rīga” .