Rīgas Sociālā dienesta pārstāve atzīta par 2016.gada labāko sociālo darbinieku Latvijā

27. Marts, 2017

Labklājības ministrijas konkursā “Gada labākais sociālais darbinieks Latvijā 2016” galveno balvu saņēma  Rīgas Sociālā dienesta sociālā darbiniece Jana Pūķe, kura konkursā ieguva vislielāko punktu skaitu un tika atzīta par labāko žūrijas balsojumā.


Sešus gadus J.Pūķe strādā Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā „Āgenskalns” par vecāko sociālo darbinieci. Viņa profesionāli veic savu darbu, kas balstīts uz sociālā darba ētikas un vērtības sistēmām.

Foto: Riga.lv

Kolēģi augstu vērtē J.Pūķes atbildības un morālās kvalitātes, kā rezultātā viņa spēj pielāgoties un reaģēt atbilstoši operatīvi uz klienta sociālo situāciju un pieņemt tam atbilstošus lēmumus.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.