Rīgas skolēniem mācīs pilsonisko aktivitāti

3. Aprīlis, 2017

3. aprīlī sākas kampaņa "Mazais 100-gades pilsonis", kuras ietvaros Rīgas nevalstiskās organizācijas dodas uz Rīgas skolām, lai informētu un ieinteresētu skolēnus kļūt pilsoniski aktīviem.


Kampaņas ietvaros tiks veicināta jauniešu izpratne par pilsoniskā aktīvisma nozīmi sagaidot Latvijas simtgadi. Rīgas nevalstisko organizāciju pārstāvji informēs jauniešus par dažādām pilsoniskās aktivitātēs formām, piemēram, brīvprātīgo darbu, ziedošanu un citām, kā arī aicinās skolēnus veikt kādu pilsonisko aktivitāti, kuras veikšanai tiks piešķirts neliels finansējums, lai varētu nodrošināt nepieciešamos materiālus. Pēc tikšanās ar nevalstiskās organizācijas pārstāvi skolēni sadarbībā ar organizāciju vai patstāvīgi, trīs mēnešu laikā, veiks kādu pilsonisko aktivitāti.

Jau šonedēļ pārstāvji no Latvijas Jaunatnes padomes, Fonds Sabiedrībai un Latvijas Pilsoniskās alianses dosies pie Rīgas 75. vidusskolas, Rīgas 80. vidusskolas, Rīgas Mūzikas internātvidusskolas, Rīgas Juglas vidusskolas un Rīgas 66.speciālās vidusskolas skolēniem.

Ja Tava organizācija vēlas iesaistīties kampaņā, vēl to var paspēt izdarīt, rakstot uz anita@nvo.lv.


Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.