Rīgas skolēni aktīvi piedalas kampaņā Mazais 100-gades pilsonis

24. Aprīlis, 2017

Jau trešo nedēļu Rīgā norisinās kampaņa “Mazais 100-gades pilsonis”, kurā jau ir izglītoti nedaudz vairāk kā 300 skolēni par pilsonisko aktīvismu. Kampaņa norit pilnā sparā un Rīgas nevalstisko organizāciju pārstāvji gan šonedēļ, gan nākamnedēļ dosies ciemos vēl pie vairākām klasēm dažādās Rīgas skolās.


Šajā kampaņas uzsaukumā ir pieteikušās klases ļoti plašā amplitūdā, sākot no 3.klases līdz 12.klasei. Priecē, ka diskusijās ar skolēniem atklājas, ka viņi jau ir pilsoniski aktīvi, lielākā daļa ir kādreiz piedalījusies kādā talkā skolas vai apkaimes teritorijā, vākusi ziedojumus un piedalījusies kādā kampaņā, piemēram, Zemes stundā.

Kampaņa Rīgas pilsētā notiek atkārtoti, iepriekšējā semestrī pēc tikšanās ar NVO pārstāvi vairākas klases tika iedrošinātas veikt ļoti dažādas pilsoniskās aktivitātes, kā piemēram, skolēni devās staidzināt suņus dzīvnieku patversmēs, labiekārtoja savas skola teritorijas, devās ciemos pie sirmgalvjiem un veica citas aktivitātes.

Aicinām atsaukties Rīgas NVO un Rīgas skolas, rakstot uz e-pastu anita@nvo.lv līdz 24.03.2017., nosaucot organizāciju vai skolu un kontaktpersonu aktivitātes īstenošanai.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.