"Rīgas satiksme": vispieprasītākais maršruts septembrī - Jugla - Imanta

30. Oktobris, 2017

SIA "Rīgas satiksme" septembrī pārvadājusi 12 164 944 pasažieru, kas ir par 4% mazāk nekā šajā laika posmā pērn, taču par 9% vairāk nekā šī gada augustā.


Kopumā, visvairāk pasažieru - 5,7 miljoni - pārvadāti autobusu maršrutos. Starp autobusu maršrutiem visvairāk pieprasītais bijis 3.autobusa maršruts Bolderāja - Pļavnieki, kurā pārvadāts 693 698 cilvēku.
Trolejbusos septembrī pārvadāti 3,5 miljoni pasažieru un populārākais bijis 15.trolejbusa maršruts Ķengarags - Latvijas Universitāte, kurš pārvadājis 655 374 pasažierus.

Savukārt tramvaju maršrutos visvairāk pasažieru - 1,12 miljonus - pārvadājis 1.tramvaja maršruts Jugla - Imanta. Kopumā tramvajus septembrī izmantojuši 2,9 miljoni iedzīvotāju.

Vismazāk pasažieru - 23 695 - pārvadāts 9.tramvaja maršrutā, 4 040 pasažieru 20.trolejbusa maršrutā, un 5 472 iedzīvotāji 34.autobusa maršrutā.

Bartaševiča informēja, ka septembrī vidējais tramvaju braukšanas ātrums esot bijis 15,94 kilometri stundā, trolejbusu - 15,63, bet autobusu - 20,44 kilometri stundā.

Kopumā "Rīgas satiksme" Rīgas pilsētā nodrošina 84 sabiedriskā transporta maršrutus.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.