Rīgas satiksme: ceļu remonts var izraisīt sabiedriskā transporta kavēšanos

17. Maijs

Sākoties siltam laikam, Rīgā ir sākušies ielu remonti, kas savukārt nozīmē satiksmes kustības ierobežojumus. Uzņēmums “Rīgas satiksme” brīdina, ka vasarā sabiedriskais transports var atpalikt no grafika.


Visiem zināms, ka gan trolejbusi un autobusi, gan pārējās automašīnas brauc pa tiem pašiem ceļiem, tāpēc, ja noticis ceļu satiksmes negadījums, komunikāciju avārija, kritis koks vai kā citādi ir aizkavēta satiksme, tas ietekmē sabiedriskā transporta kursēšanas grafiku. “Gandrīz visi trolejbusi var noņemt “ragus” un nobraukt posmu ar dīzeļģeneratora palīdzību, ja satiksme ir pilnībā bloķēta. Turklāt, ja maršruts ir ar intensīvu trolejbusu un autobusu kustību, piemēram, ja vidēji transportlīdzeklis apstājas pieturā reizi desmit minūtēs, tad pasažieri diez vai pamanīs atkāpes no grafika, ja vien satiksme nav bloķēta pilnībā,” norāda “Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Visretāk tiek aizkavēti tramvaji, bet, ja uz to ceļiem rodas problēmas, piemēram, avārija uz sliedēm vai tehniski bojājumi, to kustība tiek pilnībā bloķēta līdz problēma tiek atrisināta.

“Sabiedriskais transports brauc uz apli, un, ja tas galapunktā ierodas ar kavējumu, tad arī izbrauc kavējot. Varu apliecināt, ka tā nav vadītāju vaina – viņi darbā ierodas laicīgi un bezatbildīgi cilvēki mūsu uzņēmumā nestrādā,” norāda Baiba Bartaševiča – Feldmane.

Foto: Rīgas satiksme

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.