Rīgas Porcelāna muzejs septembrī piedāvā radošās darbnīcas "Faktūra un porcelāns"

30. Augusts, 2018

Rīgas Porcelāna muzejs septembrī ir sagatavojis piedāvājumu pedagogiem un viņu audzēkņiem - izglītojošu programmu "Faktūra un porcelāns", kas tiek balstīta uz 1. klasei Valsts izglītības satura centra mācību programmā paredzēto tēmu “Faktūra” un apakštēmu “Faktūru studijas”.


Rīgas Porcelāna muzejs kā vienu no saviem darbības virzieniem paralēli muzeja ekspozīcijas apskatei un ekskursijām, piedāvā apmeklētājiem izglītojošās programmas, kuru ietvaros ir iespēja iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem un apstrādes tehnikām. Tas ļauj labāk izprast porcelāna priekšmetu tapšanas procesu un ar svaigu skatu uzlūkot muzeja ekspozīcijas priekšmetus.

Nodarbība ietver lekciju par faktūru veidošanas principiem, kā arī praktisku iespēju, izmantojot iepriekš sagatavotās skices un piedāvātos materiālus, izveidot nelielu porcelāna trauciņu komplektu ar dažādām faktūrām.

Katrs dalībnieks saņems keramisko masu un ar īpašo zīmogu, augu, audumu un citu materiālu palīdzību varēs izgatavot unikālu dizainu trauciņam, vai vairākiem nelieliem trauciņiem, spiežot šos materiālus masā un radot dažādas faktūras.

Gatavus darbus varēs saņemt pēc dažām nedēļām Rīgas Porcelāna muzejā.

Nodarbības vadīs izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Maija Ņikitina un muzeja mākslinieces - muzejpedagoģes Arta Baltā un Astra Kaprāne.

Dalības maksa EUR 8,00 (no katra dalībnieka).

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 67012944, +371 28331971 vai e-pastu maija.nikitina@riga.lv katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes