Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz I. Klīdzēja personālizstādi „Kustību dimensija”

19. Aprīlis

Rīgas Porcelāna muzejā no 20. aprīļa būs apskatāma mākslinieka Imanta Klīdzēja personālizstāde „Kustības dimensija”, kurā tiks eksponēti viņa jaunākie darbi. Mākslinieku interesē struktūru porcelāns, darbu estētikā svarīga ir faktūra un darbā ar porcelānu iecienīta ir virpošana.


Imants Klīdzējs (1956) ir viens no atpazīstamākajiem latviešu keramiķiem. Paralēli radošajam darbam un dalībai izstādēs un starptautiskos simpozijos, mākslinieks strādā mākslas pedagoģijas jomā. Viņa pēdējo gadu darbos iezīmējas vēsmas, kurās atspoguļojas Ķīnas apmeklējumos gūtā pieredze un iespaidi. Idejas, kas radās strādājot Ķīnā, joprojām ietekmē mākslinieka rokrakstu.

Foto: publicitātes

I. Klīdzēja personālizstāde „Kustības dimensija” Rīgas Porcelāna muzejā būs skatāma līdz 10. jūnijam. Savukārt 18. maijā notiks tikšanās ar mākslinieku ciklā „Mākslinieks runā”.

Foto: publicitātes

Papildinformācija: Ieva Nagliņa Rīgas Porcelāna muzeja Ekspozīcijas un izstāžu kuratore, tālr.: +371 67012944 vai +371 29117405; E-pasts: ieva.naglina@riga.lv; interneta vietne: www.porcelanamuzejs.riga.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.