Rīgas policisti piedalīsies Pasaules Policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs

2. Marts, 2017

Nav šaubu, ka Rīgas pašvaldības policisti ir ne vien uzmanīgi pilsētas kārtības sargi, bet arī erudīti un ļoti sportiski cilvēki. Tieši tāpēc, jau sesto gadu komanda no Rīgas nebaidīsies sevi izaicināt dažādās aktivitātēs, kas šogad norisināsies Losandželosā, ASV. Katru reizi neiztrūkst arī medaļas, un sportiskie policisti ir gatavi tās pelnīt arī šogad!


Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēles pēc vēriena pielīdzināmas Olimpiskajām spēlēm. Tās ir ļoti lielas un prestižas – ik reizi tajās piedalās vidēji 12 tūkstošu sportistu no 70 valstīm, sacenšoties 69 sporta veidos.

Salīdzinājumam, 2016.gada vasaras Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro piedalījās 11 tūkstoši sportistu, kas ir mazāk nekā policistu un ugunsdzēsēju spēlēs.

Atlētiskie kārtības sargi startēs disciplīnās gan individuāli, gan komandās. Rīgas sportisti piedalīsies gan basketbolā, gan strītbolā, gan volejbolā, tāpat arī airēšanā un individuālajās disciplīnās – bodībildingā, pusmaratonā, lodes grūšanā un citās.

Kopā šā gada spēlēs piedalīsies 17 labākie sportisti, kas sevi jau iepriekš pierādījuši ar labu attieksmi un spējuši spodrināt darba vietas slavu. Jāatzīmē, ka mūsu policisti startēs kopā ar Ostas policijas pārstāvjiem, kuri arī sevi jau iepriekš pierādījuši kā labi trenētus un spēcīgus konkurentus.

Kopā iepriekšējos gados izcīnītas 42 medaļas, no tām 22 – zelta. Iepriekšējā reizē policijas komanda atgriezās ar sešām zelta un četrām sudraba medaļām.

Sporta spēles notiek reizi divos gados, kopš 1967.gada, un šogad tās risināsies no 6.-16.augustam. Rīgas komanda spēlēs piedalās kopš 2003.gada.

 

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv