Rīgas pašvaldības izglītības, kultūras iestādes un sporta bāzes atsāk darbu ierastajā ritmā

10. Jūnijs

Beidzoties ārkārtējai situācijai valstī, Rīgas pašvaldības izglītības, kultūras iestādes un sporta bāzes atsāk darbu ierastajā ritmā, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.


Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras iestādes – bibliotēkas, muzeji, koncertzāles, izstāžu zāles, kultūras centri, atbilstoši noteiktām prasībām, jau atsākuši klātienes pakalpojumu sniegšanu un pasākumu organizēšanu. Atsāktas arī amatierkolektīvu nodarbības klātienē.
Rīgas pašvaldības dibināto iestāžu apsaimniekošanā esošās sporta bāzes no 10. jūnija pakāpeniski piedāvās iespēju ikvienam interesentam izmantot sporta un rotaļu laukumus dažādu fizisko aktivitāšu īstenošanai.
Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs tiek nodrošināts pirmsskolas izglītības pakalpojums. Savukārt Rīgas skolās līdz jūlijam notiek centralizētie eksāmeni 12. klašu audzēkņiem un nepieciešamības gadījumā konsultācijas 9. klašu, kā arī 1. līdz 8. klašu skolēniem.
Rīgas NVO namā, ievērojot normatīvajos aktos noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus, jau tiek sniegti pakalpojumi klātienē.
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina sev interesējošos jautājumus risināt, sazinoties ar departamentu, nosūtot iesniegumus uz e-pastu iksd@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu “Iesniegums iestādei”, kā arī zvanot pa tālruni 67026816 vai konsultējoties Klientu apkalpošanas centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5.