„Rīgas mākslas telpā” notiks izglītojoša nodarbība bērniem „Es kā mākslinieks”

7. Jūnijs, 2018

Koncertizstādes „Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…” ietvaros sestdien, 9. jūnijā, plkst. 11.00 izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3) notiks izglītojoša nodarbība bērniem „Es kā mākslinieks!”. Tās laikā tiks attīstīta audiovizuālā uztvere, kā arī notiks iepazīšanās ar Ilmāra Blumberga mākslu bērniem pielāgotā veidā.


Nodarbībā „Es kā mākslinieks!” profesionāls pedagogs bērnus iepazīstinās ar tēlotājmākslu un mākslinieka Ilmāra Blumberga daiļradi, pārrunājot tajā izmantotos tēlus un simbolus, kā arī aicinot bērnus radīt pašiem savus mākslas darbus. Topošajiem māksliniekiem būs iespēja radoši darboties, iedvesmojoties no mūzikas un attīstot audiovizuālo uztveri koncertizstādes „Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…” ietvaros, kas šobrīd eksponēta izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa”.

Nodarbība ilgs līdz divām stundām. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagogu uzraudzībā un baudīt izstādi.

Izstāžu zāle „Rīgas mākslas telpa” turpina bērnu izglītojošo programmu „Piloti”, kurās nodarbību saturs tiek pielāgots katrai no izstādēm, kas tajā brīdī norisinās. Nodarbības notiek profesionāla pedagoga un viņa asistenta vadībā, tās paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.

Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni +37167026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: makslastelpa@riga.lv.