"Rīgas mākslas telpā" noritēs radošie koncertu vakari

15. Februāris

Ernesta Vītiņa izstādes “Stikla labirintā” ietvaros “Rīgas mākslas telpā” (Kungu ielā 3) notiks divi neierasti mūzikas notikumi 21. februārī un 7. martā, kas ļaus piedzīvot mākslas formu sintēzi, stikla īpašajā akustikā ievibrējot mūzikas skaņām.


Stikla mūzikas notikumos piedalīsies pianiste Agnese Egliņa, Uldis Cīrulis jeb Dj Monsta un sitaminstrumentālists Juris Āzers. Koncertvakara programma ir īpaši izveidota izstādei “Stikla labirintā”, domājot par materiālu un tā radītām asociācijām – gaisu, ūdeni, ledu. Stikla trauslums pret fizisko cietību atspoguļosies arī pretnostatījumos mūzikā, izmantojot polifoniju, balss salikumus un muzikālus eksperimentus.

Lai radītu papildus šķautni tēlotājmākslas izstādēm, kā arī lai atainotu tās ciešo saistību ar citām mākslas formām, tostarp, mūziku, izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” ir izveidojusi mākslas un mūzikas koncertvakaru programmu “1xMMM”. Tās ietvaros katrai no 2019. gada izstādēm ir piemeklēti atbilstoši un profesionāli mūzikas izpildītāji un koncerta norises risinājums.

Mākslas koncertvakaru biļetes būs nopērkamas izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” kasē. To cena, iekļaujot izstāžu apmeklējumu, būs 7 eiro.