Rīgas mākslas telpa aicina bērnus uz radošām nodarbībām

4. Jūnijs, 2018

9. jūnijā plkst. 11.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” notiks izglītojošās programmas nodarbība bērniem “Es kā mākslinieks!”. Nodarbības laikā tiks attīstīta audiovizuālā uztvere, kā arī notiks iepazīšanās ar Ilmāra Blumberga mākslu bērniem pielāgotā veidā.


Nodarbībā „Es kā mākslinieks!” profesionāls pedagogs bērnus iepazīstinās ar tēlotājmākslu un mākslinieka Ilmāra Blumberga daiļradi. Topošajiem māksliniekiem būs iespēja radoši darboties, iedvesmojoties no mūzikas un attīstot audiovizuālo uztveri. Nodarbība ilgs līdz divām stundām. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagogu uzraudzībā un baudīt izstādi.

Nodarbības notiek profesionāla pedagoga un viņa asistenta vadībā, tās paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.

Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni +37167026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: makslastelpa@riga.lv