Rīgas jauniešu pludmales volejbola kauss: aicina piedalīties sacensībās

13. Februāris, 2018

Sestdien, 17. februārī, pludmales volejbola hallē „Beach Box” ( Brīvības gatve 197 D) risināsies Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā. Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina jauniešus līdz 18 gadu vecumam piedalīties kausa izcīņas sacensībās.


Kausa izcīņā aicina piedalīties jauniešu komandas gan meiteņu, gan zēnu konkurencē divās vecuma grupās: jaunieši līdz 15 gadu vecumam un jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam. Sacensības organizē, lai nodrošinātu jauniešiem iespēju sacensties un just īsta čempionāta noskaņu un konkurenci. Spēles sāksies plkst. 9.00, kad laukumā tiksies jaunieši līdz 15 gadu vecumam, bet no plkst. 13.00 cīņu par medaļām sāks jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam.

Sacensību dalības maksa ir 10 eiro no komandas. 30% atlaide dalības maksai tiek piešķirta Rīgas pašvaldības dibināto izglītības iestāžu īstenoto sporta programmu audzēkņu grupām. Uzvarētāji saņem kausus, kā arī visi goda pjedestāla dalībnieki tiks apbalvoti ar medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām no atbalstītājiem.

Komandu pieteikumi jānosūta līdz 2018. gada 16.februāra plkst. 16.00 elektroniski uz e-pastu: turniri@beachbox.lv vai, zvanot pa tālruni 29341654.

Pieteikumā jānorāda: dalībnieku vārds uzvārds un kontaktinformācija. Maksimālais komandu skaits katrā konkurences grupā ir 16 komandas.