Rīgas izglītības iestādes aicina iesaistīties projektā “Bēgļu kurpēs”

6. Septembris, 2018

Biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izglītības iestādes Rīgā iesaistīties projektā “Bēgļu kurpēs”, kura mērķis mazināt jauniešu (15-19 gadus veci) stereotipus par neiecietībai un diskriminācijai pakļautajiem patvēruma meklētājiem un bēgļiem un veicināt iecietību.


Biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izglītības iestādes Rīgā iesaistīties projektā “Bēgļu kurpēs”, kura mērķis mazināt jauniešu (15-19 gadus veci) stereotipus par neiecietībai un diskriminācijai pakļautajiem patvēruma meklētājiem un bēgļiem un veicināt iecietību.

Projekta mērķi plānots sasniegt, izmantojot projekta ietvaros izstrādāto interaktīvi izglītojošo programmu, kas iekļauj simulācijas spēli par apstākļiem, kādos nonāk indivīds, pametot dzimteni, šķērsojot valstu robežas un piešķirot savai dzīvei jaunu jēgu svešā vietā. 

Š.g. septembrī un oktobrī plānotas 10 interaktīvi izglītojošās programmas nodarbības (3h, ieskaitot kafijas pauzi) jauniešiem izglītības iestādēs Rīgā, vēlams, skolas telpās. Nodarbības mērķis ir attīstīt jauniešos kritisko domāšanu, kā arī veicināt iecietību pret “atšķirīgajiem”/”citiem”.

Lai pieteiktos dalībai testa versijā un/vai nodarbībām izglītības iestādē, lūgums aizpildīt pieteikšanās anketu

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Foto: publicitātes