Rīgas Dzemdību nams: jūlijā visaugstāka dzimstība

2. Augusts, 2017

Jūlijs Rīgas dzemdību namā kļuvis par rekordmēnesi pēc jaundzimušo skaita – pašvaldības iestādes sienās pasaulē nākuši 616 mazuļi.


Jūlijā Rīgas dzemdību namā piedzima 315 zēni un 301 meitene. Salīdzinājumam – pagājušā gada jūlijā piedzima 617 bērni.

Kopumā 2016. gadā Rīgas dzemdību namā piedzima 7142 bērni.

Zēnu bijis vairāk - dzimuši 3738 zēni un 3404 meitenes.  Kuplākie mēneši: augusts - 641, maijs - 633 un janvāris – 628 (jūnijā tikai par 2 mazāk – 626). Vismazāk dzimuši decembrī – 506.  Skaitliski visvairāk zēnu piedzimuši jūnijā - viena mēneša laikā 348, bet meitenes visvairāk dzimušas augustā – 321.

Foto: Rīgas dzemdību nams

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk