Rīgas Dzemdību nams aicina uz zīdīšanas apmācībām

8. Novembris, 2017

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina topošās un jaunās māmiņas bezmaksas apmeklēt zīdīšanas apmācības Rīgas Dzemdību namā.


Zīdīšanas konsultācijas notiks mazās grupās, kuru laikā zīdīšanas konsultants sniegs padomus par krūts zīdīšanu, māmiņai piemērotāko zīdīšanas tehniku un tās pozitīvajiem aspektiem, kā arī atbildēs uz aktuālajiem jautājumiem.

Konsultāciju māmiņa var apmeklēt kopā ar dzīvesbiedru vai kādu citu tuvu cilvēku. Konsultācijas vadīs PEP mamma Sanita Zeiza.

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 29431577.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.