Rīgas Dzemdību namā sāk piešķirt identifikācijas aproces

2. Oktobris, 2017

Pacientu drošības pilnveidošanai Rīgas Dzemdību nams no 2.oktobra sāk izmantot identifikācijas aproces. Katrai pacientei, iestājoties Dzemdību namā ap roku tiks aplikta aproce ar ārstniecības procesā būtiskāko pacienta identifikācijas informāciju.


Šādas identifikācijas aproces jau ilgāku laiku izmantojam arī jaundzimušajiem, kuriem tās atšķiras pēc krāsas, proti – zēniem zilas, bet meitenēm rozā. Turpinot identifikācijas sistēmas uzlabošanu, tagad aproces tiek ieviestas arī māmiņām.

Jautājumu gadījumā aicinām vērsties pie Dzemdību nama ārstniecības personām, kas sniegs jūs interesējošo informāciju.

Foto: Rīgas Dzemdību nams

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk