Rīgas Dzemdību namā atklās jaunas dzemdību un grūtnieču aprūpes telpas

22. Janvāris, 2019

24.janvārī plkst.13.00 Rīgas Dzemdību namā, Miera ielā 45 pēc vērienīgiem remonta darbiem atklās mūsdienīgas dzemdību un grūtnieču aprūpes telpas. Jaunajās telpās dzemdētājām un viņu piederīgajiem radīta iespējami mājīga un komfortabla vide, kas palīdzēs īstenot mūsdienīgu, uz pacientu centrētu aprūpes koncepciju ar individualizētu un privātumu respektējošu aprūpi.


Jauno dzemdību un grūtnieču aprūpes telpu pārbūve, kā arī inovatīvu tehnoloģiju iegāde drošai dzemdību procesa vadīšanai veikta par Eiropas Reģionālās attīstības fonda, valsts budžeta un Rīgas Dzemdību nama finansējumu.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Rīgas Dzemdību nama valde un darbinieki, Rīgas Domes un Veselības ministrijas pārstāvji, kā arī nozares speciālisti.

Rīgas Dzemdību nams ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar 70 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā. Dzemdību namā ik gadu tiek pieņemtas aptuveni trešdaļa no visām dzemdībām valstī.

Pērn, 2018.gadā, Rīgas Dzemdību namā piedzima 6028 mazuļi – 3148 zēni un 2880 meitenes.