Rīgas domes līdzfinansētie kursi pieaugušajiem: janvāra-februāra piedāvājums

2. Janvāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments publicējis jaunu sarakstu ar galvaspilsētas pašvaldības līdzfinansētajiem kursiem, kas paredzēti rīdziniekiem, kuri ir vecāki par 18 gadiem. Piedāvājums ir plašs – svešvalodas, apmācības datorprogrammās un grāmatvedībā, dažādu rokdarbu veidi, ka arī veselībai un garīgai veselībai veltīti kursi.


Kursi norit dažādās Rīgas apkaimēs, nodarbības iespējams atrast jebkurai gaumei.  Tā Āgenskalnā var pieteikties spāņu un itāļu valodu, apģērbu stilistikas pamatu un iekšējās izaugsmes un dzīves kvalitātes programmas apguvei. Savukārt centrā, starp visām programmām var sameklēt arī veiksmīgās uzstāšanās kursus, kuru ietvaros mācīs kā veiksmīgi uzrunāt auditoriju.

Ir pavisam lēti kursi un tādi, kuri maksā vairāk kā simts eiro. Taču, ja salīdzina ar piedāvājumu tirgū, tad Rīgas domes līdzfinansētie kursi -  daudz lētāki.

Jaātzīmē, ka no rīdzinieku iemaksām par kursiem veidojās lektoru atalgojums. Savukārt Rīgas pašvaldība apmaksā telpu īres, komunālo izdevumu, tehnikas, utt. izdevumus. Tāpēc arī kursi ir lētāki, nekā parasti. 

Informāciju par to, kādi kursi noritēs janvārī un februārī, kur un cik par tiem ir jāmaksā – meklējiet ŠEIT vai arī RIIMC mājaslapā.