Rīgas domes kaķi Muris un Kuzja Muzeju naktī gaidīs viesus

18. Maijs, 2017

Sestdien, 20. maijā, Eiropas Muzeju nakts laikā, sesto gadu pēc kārtas būs atvērts Rīgas Rātsnams. No plkst. 18.00 līdz plkst. 24.00 apmeklētāji varēs apskatīt Rātsnama telpas, tostarp arī domes priekšsēdētāja kabinetu. Viesus sagaidīs Rīgas domes darbinieku mīluļi - kaķi Muris un Kuzja - kuri, atkarībā no kaķu mainīgā garastāvokļa, ļaus sevi iemūžināt kopīgās fotogrāfijās.


Viesi varēs aplūkot arī domes sēžu zāli, strūklaku, Portretu zāli, kurā izvietotas visu iepriekšējo Rīgas mēru ģīmetnes, kā arī palūkoties uz vecpilsētu no Rātsnama balkona, kurš speciāli šajā laikā būs atvērts apmeklētājiem. Sēžu zālē varēs iemēģināt deputātu darba vietas, bet uz lielā ekrāna vērot informatīvus videomateriālus par mūsu galvaspilsētu. Savukārt otrā stāva vestibilā iespējams aplūkot Rīgas vēsturiskā centra maketu.

Muzeju nakts 2017: kur doties un ko apskatīt?

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk