Rīgas domes Īpašuma departaments savā valdījumā pārņem Āgenskalna tirgu

5. Februāris

Šodien, 5.februārī, Rīgas domes Īpašuma departaments no Rīgas Centrāltirgus savā valdījumā pārņēma Āgenskalna tirgus paviljonu un pieguļošo teritoriju, Nometņu ielā 64, Rīgā.


Sanāksmē un nekustamā īpašuma apskatē piedalījās Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja, “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks un Rīgas domes Īpašuma departamenta un pašvaldības uzņēmuma atbildīgie speciālisti.

Rīgas pilsētas dome šā gada 24.janvārī apstiprināja Rīgas domes Īpašuma departamenta izstrādāto lēmumu par Āgenskalna tirgus pārņemšanu departamenta valdījumā un jaunas nomas tiesību izsoles rīkošanu uz 30 gadiem.

Āgenskalna tirgus paviljona projektu izstrādāja Rīga galvenais arhitekts Reinholds Šmēlings. Paviljona celtniecības darbi tika uzsākti 1911.gadā, bet pabeigti 1925. gadā. Tirgus paviljona platība ir gandrīz 4160 kvadrātmetri, bet pieguļošā teritorija 8433 kvadrātmetru liela.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.