Rīgas domē atklāta ceļojošā izstāde “Vietas, ko maina būves”

14. Oktobris, 2019

Rīgas domē atklāta ceļojošā izstāde “Vietas, ko maina būves”. Mākslinieciski un saturiski augstvērtīgi noformētā izstāde ar 18 stendiem ir lieliska platforma, lai piesaistītu sabiedrības uzmanību un vairotu izpratni par sarežģītiem būvniecības procesiem un to ietekmi uz ikdienas dzīvi.


Izstādes saturs veidots izglītojošs, viegli uztverams, interesants un tai pat laikā ir ar precīzu vēstījumu, kas saprotams gan profesionāļiem, gan plašai sabiedrībai. Galvenais izstādes vēstījums ir par būvēm, kuras uzlabojušas vides kvalitāti vai pozitīvi ietekmējušas ekonomiskos procesus.

Līdzīgas ceļojošas izstādes - kopskaitā 4 - ir organizētas iepriekšējos gados, pēdējā no tām – “Radošā inženierija II”. Izstāžu ceļošanas dienasgrāmatas ir publiskotas vietnē www.buvniekupadome.lv/Izstādes. Kopskaitā ceļojošas izstādes aplūko daudzi desmiti tūkstoši skatītāju gada laikā.

Izstāde ceļos pa Latviju no 2019.gada oktobra līdz 2020.gada oktobrim, pieturot 8 vietās - no 14.oktobra līdz 15.novembrim Rīgas domē, no 15.novembra līdz 2020.gada 8.janvārim LLU, 8.janvāra līdz 9.februārim t/c Sky&More, no 9.februāra līdz 9.martam t/c mc2, nо 9.marta līdz 20. martam kultūras pilī Ziemeļblāzma, no 20. marta līdz 30. aprīlim RTU.