Rīgas centrāltirgū pirmās pašmāju zemenes

5. Maijs, 2016

Šodien Rīgas centrāltirgū ir nopērkamas šogad pirmās Latvijas zemenes. Kā ik gadu pirmais pašmāju sārtvaidzes piedāvā ilggadējais Centrāltirgus tirgotājs Ēriks Harlamovs.


Saimnieks Harlamovs no Talsu puses stāsta, ka šogad izmēģinājis jaunu ogu šķirni “Āzija”. “Šīs šķirnes ogas ir lielas un saldākas nekā iepriekš audzētās. Pirmo zemeņu cena tāpat kā iepriekšējos gados ir 15 eiro par kilogramu,” sacīja Harlamovs.

Zemeņu cenu lielā mērā ietekmē stādu cena, jo siltumnīcā ik gadu tiek stādīti jauni stādi. Šogad stādi bijuši dārgāki nekā iepriekš, taču pirmo ogu cenu nolemts saglabāt iepriekšējo gadu līmenī.

Harlamovs ar zemeņu audzēšanu nodarbojas jau astoto gadu un atzīst, ka siltumnīcā ogu raža šogad būšot laba. Sliktāk varētu veikties ar ogām, kas aug zem klajas debess, jo laika apstākļi nav bijuši tie vēlīgākie.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk