Rīgas Centrāltirgū notiks Saldumu diena

27. Maijs, 2019

Par godu Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai, šo sestdien, 1.jūnijā no plkst. 11:00 līdz 15:00 gan mazi, gan lieli laipni aicināti uz informatīvi izklaidējošu pasākumu kopumu, kas jo īpaši sagatavots bērnu auditorijai.


Šogad Centrāltirgus par Bērnu aizsardzības dienas saukli ir izvēlējies – “Darbojies! Uzzini! Piedalies!”. Pašus mazākos tirgus apmeklētājus sagaida daudz pārsteigumi - burbuļu salūts un meistarklase sadarbībā ar “Mārtiņa Burbuļiem”, kur visiem interesentiem būs iespēja pašiem vadīt lielos burbuļus, kā arī uzzināt burbuļu veidošanas noslēpumus. Tāpat darbosies atstarotāju izgatavošanas un saldumu radīšanas darbnīcas, kurās bērni varēs pagatavot cepumu tortes un grilēt augļus un maršmelovus.

Sadarbībā ar dzīvnieku patversmes “Ulubele” projektu bērniem “Cilvēcības skoliņa”, plkst. 14:00 zinātkārajiem tiks organizēta tikšanās ar speciālistiem drošības jautājumos, kā neapjukt krīzes situācijās ar dzīvniekiem. Visas dienas garumā ikvienam būs iespēja piedalīties viktorīnā “Cukura noslēpumi”, loterijā “Saldumu rats”, kā arī nofotografēties fotobūdiņā ar momentizdruku.

Savukārt jau no plkst. 8:00 līdz 17:00 par godu šai dienai tiks rīkots īpašs mājražotāju tirdziņš. Saldi, gardi, veselīgi mājražotāju izstrādājumi un krāsaini darinājumi papildinās tirgus ikdienas preču un produktu klāstu.

Pasākumu vadīs Leļļu teātra aktieris Pēteris Galviņš.