Rīgas Centrāltirgū jau pārdod pavasara ziedus

10. Februāris, 2017

Nākamajā nedēļā, 14. februārī visā pasaulē tiek svinēta Valentīndiena. Iepriecināt savus mīļos ir patīkami arī bez iemesla, bet kāpēc gan neizmantot gadījumu un nepārsteigt savu otro pusīti? Piemēram, uzdāvināt ziedus.


Rīgas Centrāltirgū aktīvā ziedu tirdzniecība sākas marta sākuma, tomēr arī šobrīd skaisto ziedu klāsts ir gana plašs. Piedāvājumā ir jau pirmie pavasara ziedi – grieztās tulpītes, hiacintes un narcises podiņos.

Plašā krāsu gammā pieejamas arī rozes, gerberas, neļķes, frēzijas, krizantēmas, orhidejas un lilijas.

Cenas kā allaž iepriecinošas un katra iespējām piemērojamas, piemēram, grieztās rozes maksā 0,70-1,40 EUR, tulpītes – 0,70 EUR, bet hiacintes podiņos 2-4 EUR.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk