Rīgas Centrālajā bibliotēkā noritēs jau otrais „Dzejas Rupors”

13. Decembris, 2018

22. decembrī plkst.13.00 ielūdzam uz akcijas ''Dzejas Rupors” dalībnieku dzejas lasījumiem klātienē, nu jau otro reizi.


Foto: publicitātes

Starptautiskā dzejas festivāla “Dzejas dienas 2018” laikā sociālajā tīklā "Facebook" šogad pirmo reizi norisinājās akcija "Dzejas Rupors", kuras ietvaros ikviens bija aicināts septiņās dienās ne tikai uzrakstīt un publicēt septiņus dzejoļus, bet katram interesentam tika arī dota iespēja gūt profesionālu dzejnieku komentārus un ieteikumus.

Citējot viena no akcijas moderatoriem, dzejas metra Aivara Eipura izteikumus portālā LA.lv 19.09. :“Pati akcija, sākumā neprognozējama, “aizgāja uz ur(r)ā”, turklāt optimālajā virzienā,” nepārsteidz, ka pēc akcijas noslēguma, tās dalībnieki turpināja publicēt dzeju Dzejas Rupors oficiālajā Facebook lapā, kā arī jau pāris mēnešus vēlāk daudzi no viņiem pašu sarīkotajā dzejas lasījumā “DzejasRupors.LIVE” uzstājās klātienē.

Arī šis pasākums, sākumā neprognozējams, “aizgāja uz ur(r)ā”, tieši tādēļ tiek turpināts. Baudīt dzeju dzīvajā izpildījumā laipni aicināts ikviens klausītājs! “DzejasRupors.LIVE II” notiks Rīgas Centrālajā bibliotēkā, 2. stāvā, 22.decembrī plkst. 13.00.

Vairāk par akciju, kā arī jauno dzejnieku dzeja lasāma Dzejas Rupors oficiālajā Facebook lapā.