Rīgas centrā uzziedēs gandrīz 100 tūkstoši tulpju

10. Oktobris, 2017

Gaidot Latvijas simtgadi, pie Brīvības pieminekļa sākušies sīpolpuķu dobes "Ziedošais Simtgades pavasaris" sagatavošanas darbi. Puķu dobi ierīko SIA "Onava" sadarbībā ar "Rīgas meži". Tas ir viens no projektiem, kas iekļauts Latvijas Simtgades svētku programmā.


Pie Brīvības pieminekļa tiks izveidota puķu dobe 620 kvadrātmetru platībā - tajā augs 94 tūkstoši tulpju un citu sīpolaugu, kas uzziedēs 2018. gada pavasarī. Tāpat no ziediem tiks izveidots izraksts "ES MĪLU LATVIJU", vārds "mīlu" tiks nomainīts ar sirsniņu.

Jāatzīmē, ka puķu dobē augs šķirnes "Latvija" tulpes, kuras Latvijai izveidojusi un uzdāvinājusi Nīderlande, par godu Latvijas pirmajai ES prezidentūrai un kā draudzīgu valstu attiecību simbolu. Augstās tulpes uzziedēs maija sākumā, kad Latvija atzīmēs neatkarības atjaunošanas gadadienu, un tās būs spilgi sarkanā krāsā.

Foto:

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk