Rīgas centrā apgrūtināta satiksme; svētkus apmeklēt aicina izmantojot sabiedrisko transportu

17. Novembris, 2018

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka, ņemot vērā lielo interesi par gaismas festivāla „Staro Rīga” objektiem un citiem Latvijas 100.gadei veltītiem pasākumiem, pilsētas centrā ir apgrūtināta satiksme. Pašvaldība aicina uz apskates vietām un svētku pasākumiem doties izmantojot sabiedrisko transportu.


Norādām, ka no 16. līdz 19. novembrim, gaismas festivāla „Staro Rīga” ietvaros, atsevišķos maršrutos tiek organizēti papildus reisi. Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz/no pasākumu norises vietām, 16., 17. un 19. novembrī no plkst. 17:00 līdz plkst. 24:00 un 18. novembrī no plkst. 17:00 līdz 19. novembra plkst. 01:00 tiks nodrošināti papildu autobusu, tramvaju un trolejbusu reisi vairākos sabiedriskā transporta maršrutos.

Satiksmes departaments atgādina, ka 18. novembrī Rīgas sabiedriskajā transportā (autobuss, tramvajs, trolejbuss, minibuss balti-zilā krāsojumā) iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs braukt bez maksas. Savukārt pirmdien, 19. novembrī, sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu saraksta.

Papildu informācija pašvaldības portālā riga.lv un rigassatiksme.lv