Rīgas apkaimju iedzīvotājus aicina nodarboties ar sportu bez maksas

11. Janvāris, 2018

Svētku galds atstāj savas pēdas lieko kilogramu veidā dažu dienu laikā. Turklāt ziema ir tas gadalaiks, kad kustamies vismazāk - tumšajos vakaros doties pastaigās nav lielas vēlmes. Tiem, kuri ir apņēmušies nodarboties ar sportu, ir lieliska iespēja to darīt un apmeklēt bezmaksas treniņus, ko rīko projekts "SportoRīga".


Sešās Rīgas skolās notiek bezmaksas treniņi kopējai fiziskajai sagatavotībai, uz kuru var nākt jebkura vecuma iedzīvotājs. Treniņi notiek pirmdienās un trešdienās Bolderājā, Čiekurkalnā, Vecmīlgrāvī, Centrā, Pleskodālē un Ķengaragā.

Vasarā projekts "Sporto Rīga", kuru atbalsta Rīgas pašvaldība, rīkoja desmitiem treniņu visā pilsētā augsti kvalificētu treneru vadībā. Ir iestājies aukstums, tāpēc nodarbības norisināsies sporta zālēs Rīgas 22. vidusskolā, Rīgas mūzikas internātvidusskolā, Rīgas 46. vidusskolā, Rīgas Lietuviešu vidusskolā, Rīgas 33. vidusskolā un Rīgas J. Poruka vidusskolā (Lībekas iela 27).

“Mēs visi gribam, lai mūsu bērni būtu veseli, sportiski un bez veselībai kaitīgiem ieradumiem. Pats labākais veids, kā izaudzināt šādu cilvēku – parādīt viņam piemēru. Ja vecāki sēž visu vakaru pie televizora un neko nedara, tad arī bērni darīs tieši tāpat. Projekts “Sporto Rīga”, ir lielisks veids, kā labi pavadīt laiku kopā, parādīt piemēru, ka sports var būt aizraujošs un interesants”, - saka Ghetto Games līderis, Raimonds Elbakjans.

Trenēties var visi, neatkarīgi no viņu fiziskās sagatavotības. “Es cenšos treniņu novadīt tā, lai cilvēki no tā saņemtu pozitīvisma un enerģijas lādiņu, nedomātu par ikdienas problēmām un atslābinātos pēc darba dienas”, - saka treneris Adils Maksimovs, kurš vada treniņus Rīgas lietuviešu vidusskolā.

Treniņu grafiks – sportoriga.lv.

Foto: publicitātes


Projekts “Sporto Rīga” tika aizsākts pirms pāris gadiem ar mērķi rīdziniekos radīt vēlmi sportot un sportošanu padarītu pieejamāku, lai laika pavadīšana ārpus telpām nestu labumu rīdzinieku veselībai. 

Treniņi pieejami projekta "Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" īstenošanas gaitā ar Eiropas Sociālā fonda un Rīgas domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu.