Rīgas 79.pasta nodaļa vērs durvis apmeklētājiem jaunās telpās Mežciemā

7. Marts

1.aprīlī Rīgas 79.pasta nodaļa atsāks darbu jaunās telpās Mežciema teritorijā Hipokrāta ielā 7 tirdzniecības centrā Beta. Sakarā ar nodaļas iepriekšējo telpu rekonstrukciju 79.pasta nodaļa no 27.februāra pagaidu režīmā pasta sūtījumus izsniedza piegādes punktā Kvēles ielā 15, bet jau no 1.aprīļa klientiem visi nepieciešamie pasta pakalpojumi tiks atkal nodrošināti Mežciemā.


Pāceļoties uz telpām Hipokrāta ielā 7, sūtījumi 29.martā Kvēles ielā netiks izsniegti, bet klienti tiek aicināti tos saņemt jaunajā nodaļas adresē jau 1.aprīlī. Rīgas 79.pasta nodaļa no 1.aprīļa klientus jaunajās telpās apkalpos atbilstoši nodaļas iepriekšējam darbalaikam – katru darbdienu no plkst.9 līdz 20.

Tāpat kā līdz šim, arī jaunajās nodaļas telpās būs divas darbavietas, kas tiks aprīkotas ar mūsdienīgām kases sistēmām, elektroniskajām parakstu ierīcēm reģistrētu sūtījumu saņemšanai, jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļiem un klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas nodrošina iespēju pakalpojumiem nodaļā pieteikties arī attālināti no Latvijas Pasta mobilās lietotnes. Trešā nodaļas darbavieta paredzēta pasta sūtījumu izsniegšanai.