Rīgas 1.slimnīcā - ierobežojumi pacientu apmeklējumiem stacionāros gripas epidēmijas laikā

1. Februāris

Pamatojoties uz Slimību profilakses un kontroles centra izziņoto gripas epidēmijas sākumu Latvijā, Rīgas 1.slimnīcas Hronisko slimnieku īslaicīgas aprūpes nodaļā, Kardioloģijas un internās medicīnas klīnikas nodaļās, Ķirurģijas klīnikas nodaļās, Dermatoloģijas un seksuāli transmisīvo slimību klīnikas dienas stacionārā tiek noteikts ierobežojums - pacientu apmeklēšana līdz vienam cilvēkam katram pacientam dienā, kuram nav gripas simptomu, maksimālais apmeklējuma ilgums 15 minūtēm.


Anestezioloģijas un intensīvās terapijas klīnikā aizliegta (pārtraukta) pacientu apmeklēšana līdz gripas epidēmijas beigām.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk