Rīgas 1. maija velo svētki: piedalies ielu treniņu atklāšanas sezonā

21. Aprīlis, 2017

Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi 1. maijā tiek aicināti aktīvi un enerģiski pavadīt brīvdienu, dodoties kopīgā velobraucienā pa Rīgu un kopā ar “Sporto Rīga” profesionālajiem treneriem atklājot brīvdabas sportošanas sezonu. Pasākuma noslēgumā Lucavsalā dalībniekus priecēs Dj Toms Grēviņš un grupa “Otra Puse” ar koncertu.


Iedzīvotāji tiek aicināti doties kopīgā velobraucienā, kas sāksies pie Arēnas Rīga un noslēgsies Lucavsalā.

Velobrauciena maršruts būs aptuveni 12 km garš un būs pa spēkam ikvienam velobraucējam.

Starta punktā plkst. 12.00 pie Arēnas Rīga būs pasākuma dalībnieku iesildīšanās treniņš, kuru vadīs treneri. Velobrauciena laikā dalībniekiem tiks garantēta drošība, tehniskā, kā arī medicīniskā palīdzība.

Velobrauciena finišā ap plkst. 14.00 Lucavsalas Dienvidu pusē dalībniekus sveiks un uzmundrinās populārais Dj Toms Grēviņš. “Sporto Rīga” treneri vadīs kopīgu “atsildīšanās” treniņu un izlozēs abonementus uz sporta zāli People Fitness. Klātesošie tiks pacienāti ar karstu kafiju vai tēju no Coffee Tower un gardu zupu, ko piedāvās Ghetto Burger.

Ap plkst. 14.30 uz skatuves kāps mūziķis Normunds Pauniņš, kurš kopā ar grupu “Otra puse” un Antru Stafecku sniegs iedvesmojošu koncertu.

Pasākuma laikā darbosies “Sporto Rīga” telts, kurā iedzīvotājiem būs iespēja ar kvalificētiem treneriem konsultēties par to, kā uzsākt pareizi sportot. Treneri aicinās izmēģināt lēno skriešanu un pastāstīs, kā pareizi izmantot sporta inventāru.

Klātesošie varēs uzzināt par Rīgas pašvaldības nodrošināto bezmaksas brīvdabas treniņu programmu, aprunāties par veselīga dzīvesveida jautājumiem, kā arī nogaršot sporta uztura jaunākos produktus no Baker Nutrition un Arkan.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar lielāko velosipēdistu pasākumu organizatoru Latvijā - Igo Japiņu (Igo Japiņa Sporta aģentūra), Ghetto Games un Sporto Rīga, un partneriem - velosipēdistiem draudzīgāko kafiju Coffee Tower un Ghetto Burger.

Pasākuma mērķis - sarīkot iesildīšanos par godu ielu treniņu sezonas atklāšanai. Un vēl - ar vērienīgu velobraucienu nodemonstrēt, ka arī velosipēdisti ir nozīmīgi transporta kustības dalībnieki.

Foto: publicitātes

Programma

Pie Arēnas Rīga:

 • 12.00 – iesildīšanās velobraucienam kopā ar “Sporto Rīga” treneriem, DJ Rockenrolla
 • 12.30 – instruktāža velobraucējiem pirms brauciena uzsākšanas (vadītājs informē par drošību)
 • 12.35 – Starts!
 • Aptuveni 13.00 – Kopīgs foto Rātslaukumā
 • 13.15 – Turpinām velobraucienu
 • Aptuveni 14.00 – ierašanās Lucavsalā, kopēja atsildīšanās pēc velobrauciena (nodrošina “Sporto Rīga” treneri), dalībniekiem tiek izdalīts ūdens, starp dalībniekiem tiek izlozēti abonementi uz sporta zāli “People Fitness.”
 • 14.30 – 15.30 – koncerts – Normunds Pauniņš un Antra Stafecka (“Otra puse”)
 • 15.30 - 17.00 – spēlē DJ Toms Grēviņš
 • no plkst. 14.00 – 17.00 - iespēja baudīt Ghetto Burger sagādāto zupu (bezmaksas komplekts – zupa ar maizīti, maksas - Ghetto burgers), kafiju/ tēju, ko piedāvās velobraucējiem draudzīgākā kafija Coffee Tower, atpūta, konsultācijas ar treneriem

Aktivitātes/partneri finišā Lucavsalā:

 • Ghetto games/ Sporta Rīga telts – konsultācijas par brīvdabas treniņiem un āra aktivitātēm. Promo akcija – veselīgs uzturs, dzērieni, uztura bagātinātāji - Sporto Rīga partneri
 • Ghetto burger – zupas dalīšana un burgeru tirdzniecība
 • Igo Japiņa aģentūras telts – informācija par velomaratoniem, š.g. pasākumu programmu
 • Coffee Tower – tējas/kafijas dalīšana

Foto: publicitātes