Rīgā tiks atklāts tuvējā Eiropā plašākais jauno olimpisko sporta veidu centrs

27. Septembris, 2018

29. septembrī Rīgā savas durvis vērs Latvijā pirmais un vienīgais multifunkcionālais alternatīvo sporta veidu centrs The Spot. Atklāšanas svētku ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja iepazīties ar jauno centru un izmēģināt dažādas sportiskas aktivitātes bez maksas.


„The Spot ir Latvijā pirmais un vienīgais multifunkcionālais alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu centrs,” par jauno projektu stāsta Einārs Lansmanis – jaunā sporta centra direktors. Lansmanis norāda: „The Spot tulkojot no angļu valodas ir vieta – īstā vieta. Šis centrs sevī ietver visu nepieciešamo nopietniem treniņiem visdažādāko sporta veidu pārstāvjiem, bet tiem, kas ar sportu ir uz Jūs – The Spot ir vieta kvalitatīvai un fiziski aktīvai atpūtai – šeit ir atbilstoša vide, lai bērni, pieredzējuši sportisti un jebkurš cits apmeklētājs spētu vairot pārliecību par sevi un neatlaidību, kā arī atbrīvotos no ikdienas stresa attīstot savu fizisko veiklību iespējami drošā vidē!”

Centrs atrodas Rīgā, Ūnijas ielā 12 - blakus „VEF” teritorijai. The Spot iekārtots vecas instrumentu ražotnes telpās, kuras ir renovētas un pielāgotas centra vajadzībām. Kopējā centra platība ir 2800 m 2 , kurā iekārtotas atsevišķas zonas ar batutiem un porolonu bedri, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības treniņu zāli, kā arī mūsdienu tendencēm atbilstošu skeitparku, kas papildināts ar treniņiem īpaši piemērotām konstrukcijām – tās veidotas ar speciālu mīkstu pārklājumu, lai jaunieši droši varētu apgūt ekstrēmajiem sporta veidiem raksturīgos akrobātiskos trikus.

Vairāki no šiem sporta veidiem jau iekļauti Olimpisko spēļu oficiālajā programmā. The Spot ir atbilstoša vieta, kur trenēties nākotnes olimpiešiem tādos sporta veidos kā BMX freestyle, skeitbords, snovbords, freestyle slēpošana, klinšu kāpšanas sports, akrobātika u.tml. Centrā norisināsies treniņi visus iepriekš minētajos sporta veidos, kā arī dažāda veida fiziskās sagatavotības nodarbības.

29. septembrī atklāšanas pasākuma ietvaros apmeklētājiem būs iespēja bez maksas iepazīties ar The Spot piedāvāto aktivitāšu klāstu, kā arī vērot paraugdemonstrējumus no pašmāju labākajiem ekstrēmo sportista veidu pārstāvjiem. Durvis tiks vērtas 12:00 svinīgas ceremonijas ietvaros un visi klātesošie tiks aicināti izmēģināt visu centrā pieejamo inventāru un saņemt konsultācijas no pieredzējušiem treneriem dažādos alternatīvajos sporta veidos. Pasākuma laikā paredzētas arī dažādas aktivitātes un konkursi, kuros varēs laimēt ieejas biļetes turpmākajiem apmeklējumiem The Spot centrā.

Plašāks informatīvais izklāsts par jauno sporta centru un 29. septembra atklāšanas pasākumu pieejams The Spot interneta vietnē: www.thespot.lv, Facebook.