Rīga saņēmusi balvu par VEF Kultūras pils restaurāciju

19. Februāris

Trešdienas vakarā, 14. februārī, kinoteātrī "Splendid Palace" svinīgā ceremonijā pasniegta Latvijas sabiedrisko mediju gada balva "Kilograms kultūras" deviņās kategorijās. Rīgas pašvaldība balvu ieguva par "VEF Kultūras pils" rekonstrukciju.


Nozīmīgākā kultūras dzīves notikuma titulu kategorijā "Mantojums" ieguva "VEF Kultūras pils" rekonstrukcija.

Sabiedrisko mediju balva "Kilograms kultūras" tika piešķirta septīto gadu kategorijās "Mūzika", "Kino", "Teātris", "Vizuālā māksla", "Literatūra", "Mantojums", "Notikums" un "Pārsteigums».

VEF Kultūras pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Ēka ir celta laika posmā no 1951. gada līdz 1960. gadam. Ēkas kopējā platība ir 6878 kvadrātmetri. Iekšējais plānojums un piecu telpu interjera apdare ir valsts nozīmes mākslas piemineklis.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.