Rīgā risināsies starptautisks volejbola turnīrs

1. Decembris, 2017

No 1. līdz 3. decembrim norisināsies starptautisks volejbola turnīrs meitenēm “Auroras kauss 2017” un zēniem “Pāvela Seļivanova kauss 2017”. Turnīra spēlēs notiks Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta kompleksā (Āgenskalna ielā 21) un tajās par uzvaru cīnīsies četru valstu komandas.


Sacensībās startēs jaunie volejbolisti no Rīgas, Kuldīgas, Varšavas, Minskas, Sanktpēterbutgas un Jekaterinburgas. 1.decembrī spēļu sākums plkst. 15.00, bet atklāšanas ceremonija notiks plkst. 17.00. Savukārt 2. decembrī spēļu sākums būs plkst. 10.00, bet 3. decembrī spēles sāksies plkst. 10.00. Turnīra apbalvošanas ceremonija notiks svētdien, 3. decembrī, plkst.18.00.

Rīgas Volejbola skolu sacensībās pārstāvēs Gata Vanaga trenētā zēnu komanda un Svetlanas Cepurītes trenētā meiteņu komanda.

Ieeja pasākumā - bez maksas. 

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk