Rīga pirmā starp pašvaldībām e-paraksta lietošanā

6. Februāris

Rīgas dome atzīta par labāko starp pašvaldībām e-paraksta lietošanā, liecina VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra apkopotā informācija.


Starp visām institūcijām Rīgas dome ierindojas otrajā vietā, un šo pozīciju saglabā nemainīgu jau vairākus gadus. Rīgas pašvaldības darbinieki 2017.gadā izmantojuši e-parakstu par 40% vairāk nekā gadu iepriekš – teju 254 tūkstošus reižu.

“E-paraksts ne tikai atvieglo un paātrina informācijas apmaiņu starp pašvaldību, iedzīvotājiem un institūcijām, bet arī ļauj ieekonomēt laiku un resursus. Esam priecīgi, ka mums izdodas veiksmīgi izmantot šo pakalpojumu un parādīt, ka esam mūsdienīga pašvaldība jau vairākus gadus pēc kārtas, ” pauž Rīgas pilsētas izpilddirektors.

Pirmo vietu aktīvāko e-paraksta izmantotāju TOP 10 2017.gadā ieņem Valsts ieņēmumu dienests, bet trešo – Uzņēmumu reģistrs.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk