Rīgā pasniegs Gada balvas interešu izglītībā

21. Novembris, 2018

Ceturtdien, 22. novembrī, plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2) pasniegs balvas Rīgas 2018. gada labākajiem interešu izglītības pedagogiem, audzēkņiem un kolektīviem, kā arī suminās un sveiks balvas ieguvējus par mūža ieguldījumu interešu izglītībā.


Rīgas pašvaldība nodrošina plašāko interešu izglītības piedāvājumu valstī gan dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, mūzikā un sportā, gan teātra mākslā, tehniskajā jaunradē, vides zinībās un radošajā industrijā. Rīgas pašvaldības iestādēs strādā vairāk nekā 2000 interešu izglītības pedagogi, bet dažādus pulciņus apmeklē vairāk nekā 55 000 audzēkņu.

Foto: publicitātes

Gada balvas piešķir, lai novērtētu interešu izglītībā iesaistīto bērnu un jauniešu sasniegumus, kā arī, lai izteiktu atzinību audzēkņiem, kolektīviem un viņu pedagogiem par ieguldījumu interešu izglītībā.

Foto: publicitātes

Balvu interešu izglītībā piešķir vairākās nominācijās: “Par sasniegumiem interešu izglītībā”, “Par ieguldījumu interešu izglītībā”, “Debija interešu izglītībā”, kā arī nominācijā “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, kurā balvu saņems pedagogs par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu interešu izglītības attīstībā Rīgā.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Balvu par sasniegumiem interešu izglītībā piešķir audzēkņiem un kolektīviem par gūtajiem panākumiem Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.