Rīgā otro reizi norisināsies lielās labdarības sporta spēles bērnu namiem

29. Augusts, 2018

Ceturdien, 30. augustā, Rīgā norisināsies liels labdarības pasākums - otrās sporta spēles „Energy party” pusaudžiem no bērnu namiem un nelabvēlīgām ģimenēm. Kopā ar pusaudžiem pasākumā piedalīsies arī pieaugušie - 60 brīvprātīgie, kas apvienosies labam darbam un pavadīs dienu kopā ar jauniešiem.


Pasākumā šogad plānots pulcēt bērnus no desmit bērnu namiem no Rīgas, Elejas, Jūrmalas un Rēzeknes. Kopā piedalīsies ap 200 cilvēku. Organizatori jau otro reizi realizēs galveno „Energy Party” ideju, kad veselu dienu pieaugušie ar jauniešiem no bērnunamiem spēlē futbolu, florbolu, dejo zumbu, velk virvi, piedalās stafetēs un tur īkšķus par savām komandām. Ja pagājušajā gadā piedalījās bērni no sešiem bērnu namiem 12-16 gadu vecumā, šogad jau plānots redzēt dalībniekus līdz 18 gadu vecumam.

Vissvarīgākais „Energy Party” mērķis ir izdarīt tā, lai paši pusaudži kļūtu aktīvi dalībnieki šajā projektā, kas nozīmē – iemācītos spēlēt komandā, prastu komunicēt un sarunāties ar citiem, līdz šim varbūt pavisam nepazīstamiem cilvēkiem, pie tam gan ar sava vecuma pusaudžiem, gan ar pieaugušajiem brīvprātīgajiem. Tāpēc sporta spēlēs iesaistīts daudz pieaugušo brīvprātīgo - sportisti, treneri, tiesneši, dīdžejs, pasākuma vadītāji, fotogrāfi, videooperators, zumbas instruktori un asistenti - viņi visi centīsies padarīt šo dienu par jauniešiem neaizmirstamu.

Projektu realizē centra „Sirota.lv” brīvprātīgie ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu. Plašāka informācija mājaslapā: www.sirota.lvCentrs „Sirota.lv” ir Latvijas labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2013. gada. „Sirota.lv” realizē bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta projektus.