Rīgā notiks vērienīgs forums „Izglītība izaugsmei 2017”

8. Jūnijs, 2017

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) organizē divu dienu forumu „Izglītība izaugsmei”. Forums notiks 14. un 15. jūnijā, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā (Kr. Valdemāra iela 1).


Forumā pedagogi un izglītības iestāžu vadītāji uzzinās par to, kā veicies, strādājot ar divām aktuālām tēmām „Atbalstu skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” un pedagogu meistarības konkursu „Radi. Rādi. Redzi”.

Pirmajā aktivitātē Rīgas skolās tika atbalstīti vadības komandu un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveides pasākumi, tajā skaitā kursi, pieredzes apmaiņa, praktiski semināri. Savukārt otra aktivitāte – pedagogu konkurss – tika organizēta sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domes Izglītības pārvaldi un Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi.

Foruma dalībnieki tiks iepazīstināti ar skolu stratēģisko mērķu sasniegšanas norisi 2016./2017. m.g. un ar pedagogu meistarības konkursa „Radi. Rādi. Redzi.” dalībnieku prezentācijām, kā arī varēs piedalīties dažādās „prātnīcās” un iesaistīties diskusijās, kas turpmāk varētu palīdzēt ikdienas darbā ar skolēniem. Forumu vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

Reģistrēties forumam var elektroniski līdz 8. jūnijam.
Foruma darba kārtība pieejama RIIMC tīmekļa vietnē.