Rīgā notiks u-šu čempionāts

1. Oktobris, 2018

6. un 7. oktobrī no plkst. 9.00 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē notiks u-šu čempionāts "4th Baltic Open Wushu Championships".


Komandu reģistrācija ir beigusies, izmaiņas un papildinājumi komandu sastāvam ir iespējami līdz 4.oktobrim. Šogad čempionātā piedalīsies vairāk nekā 150 sportisti no 6 valstīm, kas sacentīsies dažādās vecuma grupās – no 6 līdz 65 gadiem (bērnu vecuma grupas, kadeti, juniori, pieaugušie un seniori).

Sacensību apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt ne tikai sporta u-šu novirziena uzstāšanās, bet arī baudīt nesteidzīgas un harmoniskas kustības Taiczu cuaņ stilā, kurus šoreiz demonstrēs gan bērni, gan pieaugušiem, gan seniori. Otrajā sacensību dienā ir paredzētas sacensības tradicionālajos novirzienos, tai skaitā sportisti cīnīsies pasaulslavenajā Šaoļiņ stilā.

Par medaļām un godalgotām vietām pjedestālā cīnīsies sportisti gandrīz no visiem Latvijas klubiem.

Visi ieinteresēti ir laipni aicināti uz čempionāta Atklāšanas ceremoniju, kura notiks 6. oktobrī pl. 12.00. Ceremonijā ar paraugdemonstrējumiem piedalīsies komandas no Francijas, Krievijas un Latvijas.

Ieeja ir bez maksas.

Turnīru atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.