Rīgā notiks turnīrs Ghetto Fight; apmeklētajiem mācis pašaizsardzību

24. Augusts, 2017

Rīgā, «Ghetto Games» mājvietā Grīziņkalnā 28.augustā plkst.17:00 notiks otrais «Ghetto Fight 2017» turnīrs, kurā piedalīsies labākie Baltijas valstu sportisti, kā arī cīņas meistari no Krievijas, Ukrainas un Moldāvijas. Pasākumu skatītāji varēs apmeklēt bez maksas.


Pirms cīņām, Grīziņkalna sporta kompleksā no pl.14.00 - 15.00 apmeklētājus gaidīs Ghetto Atlēts - Aleksadrs Čižovs un Ghetto Fight spēcīgākā pankrationiste - Valērija Sotčenko, lai mācītu pašaizsardzības paņēmienus.

«Ghetto Fight» prioritāte ir sports, un tikai pēc tam tas ir krāšņs šovs. Ringā cīkstoņi parādīs savu spēku, izveicību, kā arī spēju stratēģiski domāt, jo cīņa patiesībā sākas un beidzas prātā! Ar šī projekta palīdzību sportisti varēs atklāt, kādi viņi patiesībā ir, tāpēc, ka to var atklāt tikai godīgā cīņā,» pārliecināts ir turnīra rīkotājs Manvels Isadžaņjans.

Kopā ar amatieriem turnīrā piedalīsies arī profesionāli cīkstoņi – Roberts Skujiņš un Igors Zauers, pagājušā turnīra uzvarētājs. Baltijas čempiona jostas ieguvējs Aleksandrs Čižovs savukārt ringā satiksies ar moldāvu sportistu Jegoru Krotovu, bet Vladislavs Gusevs spēkiem mērosies ar ukraini Ēriku Araklejanu. Turnīrs būs svarīga spēku pārbaude arī Pavlam Baženovam, kurš līdz šim spējis aizvadīt uzvaru supersēriju un turnīrā sacentīsies ar pretinieku no Lietuvas.

Foto: publicitātes

«Ghetto Fight 2017» noslēgsies ar Grand Prix finālu, kurā tiks izcīnīta Eiropas čempiona josta un kurā piedalīsies sportisti no Latvijas, Krievijas, Lietuvas un Moldovas. To, kādi pāri satiksies cīņā, tiks noteikts izlozē, kuru Grīziņkalnā varēs vērot arī skatītāji.

“Ghetto Fight” projekts tiek īstenots ar Rīgas domes, Eiropas Savienības programmas «Tiesības, vienlīdzība un pilsonība» un Labklājības ministrijas finansiālu atbalstu.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes