Rīgā notiks devītais starptautiskais “Riga Open” kērlinga turnīrs

30. Augusts, 2018

Tradicionāli sezonas sākumā pirmās starptautiskās kērlinga sacensības Rīgā ir “Riga Open” turnīrs. Šogad tas norisināsies no 7. līdz 9.septembrim, kurā starp Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandām noskaidros labāko.


Tā pat kā iepriekšējos astoņus gadus, arī šogad “Riga Open 2018” komandu skaits sasniedz 12, kuru vidū komandas šoreiz tikai no Baltijas valstīm. Lielāko daļu sastāda pašmāju dalībnieki – gan junioru, gan sieviešu, gan vīriešu, gan jauktās komandas, kā arī Latvijas ratiņkērlinga izlase. Savukārt no kaimiņu valstīm pie mums ieradušās divas Igaunijas un viena Lietuvas komanda.

Sacensības tiks uzsāks trijās apakšgrupās, tajās aizvadot savstarpējās spēles. Pēc iegūtajiem rezultātiem grupu turnīra kārtā komandas tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai. Pēc šis pārgrupēšanas katra komanda izspēlēs vēl pa divām spēlēm, lai galarezultātā noskaidrotu devītā “Riga Open” turnīra titula ieguvēju.

Uzsākot šo sezonu visas sacensības, ieskaitot arī “Riga Open 2018”, tiks aizvadītas pēc jaunā Pasaules kērlinga federācijas noteikuma – piecu akmeņu brīvo sargu zona, līdz ar to padarot sacensības vēl aizraujošākas.

Pēdējos četrus gadus “Riga Open” turnīru uzvarējušas Latvijas kērlingistu komandas.

Pagājušajās gadā tas izdevās JKK/Rudzīte sieviešu komandai. Vai latviešiem izdosies uzvaru sēriju pagarināt? To noskaidrosim jau pavisam drīz.

Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā, savukārt interesenti spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H var nākt skatīties bez maksas.

Fināla spēle un spēle par bronzas medaļām notiks 9.septembrī plkst. 14:00.

Spēļu rezultāti būs pieejami - šeit

Spēļu tiešraides būs pieejamas Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kanālā.

Turnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija, ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.