Rīgā notiks čempionāts airēšanas slalomā

3. Oktobris, 2017

Sestdien, 7.oktobrī Rīgas pilsētas kanālā, posmā starp Bastejkalnu un K.Valdemāra ielu jau  47.reizi norisināsies starptautiskais Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā. 


Dalību  sacensībās pieteikuši airētāji no sešām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas, kas jau vien liecina par to, ka sacensības būs gana spraigas un interesantas ne tikai pašiem sportistiem, bet arī skatītājiem un līdzjutējiem.

Sacensību sākums plkst.11.00. Dalībnieki startēs divās plūsmās - dienas pirmajā daļā sacensību trasē dosies junioru vecuma grupas jaunie censoņi, savukārt pēcpusdienā savus spēkus cīņā par čempionu tituliem rādīs pieaugušo vecuma grupas sportisti.    

Sacensības tiek organizētas ar mērķi popularizēt airēšanas slalomu, nostiprināt starptautisko sadarbību sporta jomā, noskaidrot labākos airētājus pieaugušo un jauniešu konkurencē, kā arī sniegt iespēju rīdziniekiem un pilsētas viesiem vērot un līdzi just spraigām sporta sacensībām pašā pilsētas centrā. Sacensības organizē biedrība Rīgas airēšanas klubs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. 

Airēšanas slaloms ir sporta veids, kurā ar speciālu laivu paredzēts manevrēt starp virs trases iekārtiem vārtiem, finišā nonākot iespējami īsākā laika posmā.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.