Rīgā notiks Baltijas junioru turnīrs skvošā

6. Marts, 2019

Latvijas Skvoša federācijas viens no mērķiem ir veicināt bērnu un jauniešu skvoša attīstību, tostarp, organizējot un atbalstot dažāda mēroga sacensības. Pirms pāris gadiem aizsāktais Baltijas junioru turnīrs Rīgā ir vienīgais junioru turnīrs Baltijā, kurš pulcē jaunos skvošistus ne tikai no Latvijas, bet arī no kaimiņvalstīm.


Turnīrā aicināti piedalīties fgan Latvijas, gan ārvalstu jaunie skvošisti vecumā līdz 18 gadiem, tostarp gan pieredzējuši spēlētāji, gan iesācēji. Turnīrs līdz šim pulcējis ap 40 dalībnieku, ņemot vērā to, ka skvošs Baltijas valstīs pamaāzm attīstās un nav masveida sporta veids jauniešu vidū. Sacensībās parasti piedalās Latvijas junioru čempioni un dažādu vecuma grupu labākie spēlētāji.

Iepriekšējais Baltijas junioru turnīrs notika 2018. gada 9. decembrī Rīgā, lielākajā skvoša centrā Baltijā - Pepsi centrā (Uzvaras bulvāris 10), kur sacensības notiks arī šoreiz. Par Baltijas junioru čempioniem pērn U19 grupā kļuva ķekavnieks Jānis Plūme un pļaviņiete Anna Esiņa. Sacensībās piedalījās 35 spēlētāji no Latvijas, Igaunijas un Krievijas.

Nolikums