Rīgā notiks Baltijā vienīgais džeza pianista Daniila Krāmera jubilejas koncerts

13. Februāris

15.maijā, plkst. 19.00, Lielajā ģildē (Amatu ielā 6) ar Ineses Galantes fonda atbalstu notiks grandiozs un Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Daniila Krāmera jubilejas koncerts.


Svētku koncertā, kas ir veltīts izcilā mūziķa 60. jubilejai, piedalīsies populāri un skatītāju iemīļoti mākslinieki: visharismātiskākais Latvijas dziedātājs un mūziķis Intars Busulis; ģitārists – virtuozs Romāns Mirošņičenko (Krievija) un pasaulē slavenā operas dīva Inese Galante. Pavadošajā ritma sekcijā spēlēs labākie Latvijas džeza mūziķi – Edvīns Ozols (basģitāra) un Artis Orubs (sitamie instrumenti). Tāpat pasākumā piedalīsies konkursa “Ineses Galantes talanti 2020” spilgtākie dalībnieki, tā fināls notiks maijā, tieši pirms jubilejas vakara.

Organizatori koncerta viesiem ir sagatavojuši īstus svētkus: klausītājus gaida izcils vakars, ko piepildīs mūzikas enerģija, sākot no džeza līdz pat rokenrolam.

“Esmu ļoti priecīgs par to, ka koncerts par godu manai 60. dzimšanas dienai notiks Rīgā. Šo vakaru uz skatuves vēlos pavadīt kopā ar cilvēkiem, kas man ir ļoti svarīgi. Viņu vidū ir ne tikai brīnišķīgi džeza un estrādes mākslinieki no Latvijas, bet arī talantīga ritma sekcija, ar kuru kopā jau daudz gadus spēlējam kā trio. Koncertā man pievienosies arī ilggadējais skatuves partneris Romāns Mirošņičenko. Uz skatuves būs spilgti mūziķi, un mūsu programma būs patiešām efektīga,” stāsta Daniils Krāmers.

Koncerta organizatore, Ineses Galantes fonda producente Diāna Galante sola, ka pasākuma viesus gaida spožs muzikāls notikums: “Ar Daniilu mūs saista senas siltas draudzīgas attiecības. Esam priecīgi ik reizi, kad šis talantīgais mūziķis piedalās mūsu fonda projektos, un bija ļoti patīkami, kad Daniils mums lūdza noorganizēt viņa jubilejas svinēšanu kopā ar spilgtiem mūziķiem burvīgajai Latvijas publikai. Koncerta dalībnieku muzicēšanas stili ir ļoti dažādi, tomēr tie brīnišķīgi papildina viens otru. Īpašo viesu – Intara Busuļa un šī nozīmīgā jubilejas vakara rīkotājas Ineses Galantes – brīnišķīgās balsis, nenoliedzami, būs burvīga tā rota!”

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze tīklā
https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/80429

Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/events/1279638288902042/

Foto: