Rīgā noritēs jāšanas čempionāts, ieeja bez maksas

6. Septembris, 2017

Sporta centā “Kleisti” notiks Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jāšanas sportā: 9. septembrī risināsies sacensības iejādē, bet 10. septembrī – šķēršļu pārvarēšanā. Abas dienas sacensības sāksies pulksten 10.


Rīgas čempionāts šķēršļu pārvarēšanā notiks maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 130 cm un vienu pārlēkšanu uz laiku, kur sportisti var piedalīties bez vecuma ierobežojuma. Savukārt Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs trīs maršruti paredzēti bērniem līdz 16 gadu vecumam, tajā skaitā poniju jātniekiem ar pirmās un otrās grupas ponijiem, kā arī maršruts junioriem līdz 18 gadu vecumam un jaunajiem jātniekiem līdz 21 gadu vecumam ar 120/125 cm augstiem šķēršļiem.

Sacensības organizē Latvijas Jātnieku federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Ieeja skatītājiem – bez maksas. LJF sporta centra “Kleisti” adrese: Rīga, Rātsupītes iela 4 (bij. Kleistu iela 75). Plašāka informācija (sacensību nolikums) pieejama Latvijas Jātnieku federācijas mājaslapas www.ljf.lv sadaļā “Jaunumi”.

Foto: publicitātes