Rīgā noritēs ikgadējais peldēšanas čempionāts

22. Novembris, 2018

Šajā nedēļas nogalē, 23.-24.novembrī, sporta kompleksā "Sporta nams "Daugava" norisināsies ikgadējais Rīgas čempionāts un Rīgas jauniešu meistarsacīkstes peldēšanā. Galvaspilsētas čempionātā tradicionāli piedalās sportisti ne vien no Rīgas, bet arī Pierīgas reģiona pilsētām un novadiem - šogad Rīgā ieradīsies sportisti no Jūrmalas, Ķekavas, Ādažiem, Dobeles.


Jauniešu meistarsacīkstēs par uzvaru 12 individuālajās distancēs, kā arī divās stafetēs cīnīsies teju 300 jauno peldētāju. Savukārt čempionāta dalībnieki savā starpā sadalīs 18 individuālo distanču medaļu komplektus, kā arī 4×100m brīvā stila un kombinētajā stafetē jauktajām komandām.

Cīņa par uzvarām šogad solās būs interesanta - Rīgas čempionātā uz startu dosies arī valsts labākie peldētāji, kas š.g. decembrī Latviju pārstāvēs FINA Pasaules čempionātā 25m peldbaseinā - Ieva Maļuka, Gabriela Ņikitina, Daniils Bobrovs un Ģirts Feldbergs.

Cīņa par uzvarām šogad solās būt interesanta un varēsim skatīt klātienē ne tikai Rīgas, Pierīgas novadu vai Jūrmalas komandu pārstāvjus, bet arī peldētājus no Igaunijas un Vācijas. Jauniešu meistarsacīkstēs dalībai sacensībās ir piereģistrējušies 15 klubi un sporta skolas – kopumā uz starta izies gandrīz 250 jauno peldētāju, savukārt čempionātā dalībai sacensībās ir piereģistrējušies 16 klubi un sporta skolas, t.sk. klubi no Igaunijas un Vācijas – kopumā uz starta izies gandrīz 200 peldētāju.

Sacensību norise

Vieta: Sporta kompleksa "Sporta nams "Daugava"" 25 m peldbaseins, Krišjāņa Barona ielā 107, Rīgā

Rīgas jauniešu meistarsacīkstes

  • 23. novembrī plkst. 14:30 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)
  • 25. novembrī plkst. 08:45 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)

Sacensību tehniskā informācija (pieteikumi un starta protokoli)

Rīgas čempionāts

  • 23. novembrī plkst. 17:45 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)
  • 25. novembrī plkst. 12:30 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)

Sacensību tehniskā informācija (pieteikumi un starta protokoli)