RĪGA.LV: vairāk nekā astoņi miljoni lapas skatījumu 2019. gadā

20. Decembris, 2019

Vairāk kā 8 000 000 portāla skatījumu – šādu rekordlielu rādītāju portāls riga.lv sasniedzis 2019. gada. Kopš portāla darbības sākuma, piecu gadu laikā mūsu auditorija ir pieaugusi vairāk nekā piecas reizes.


Gandrīz piecu gadu laikā portālā riga.lv ir publicēti aptuveni 18 000 materiālu. Tās bija aktuālās ziņas par pilsētas dzīvi un par Rīgas pašvaldības lēmumiem. Tie bija materiāli, kas detalizēti paskaidroja, kā saņemt sociālo palīdzību, kā pierakstīt bērnu pašvaldības bērnudārzam vai saņemt līdzfinansējumu privātā bērnudārza apmeklēšanai, kurām iedzīvotāju kategorijām pienākas nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi un kāpēc iedzīvotājiem ir jāmaksā par kopējo un individuālo ūdens skaitītāju rādījumu starpību. Mēs pastāstījām, kā norisinās remontdarbi skolās un bērnudārzos, kādas vakances ir pieejamas Rīgas pašvaldībā un skaidrojām, kā iesniegt pieteikumu, lai saņemtu līdzfinansējumu savas mājas remontam, kā izveidot dzīvokļu īpašnieku biedrību, kā arī sagatavojām sarakstus ar Rīgas domes līdzfinansētiem pulciņiem un studijām, publicējām galvaspilsētā notiekošo pasākumu afišas un rakstus, kas bija veltīti mūsu pilsētas vēsturei.

Mēs vienmēr esam strādājuši rīdzinieku labā. Lūk, mūsu auditorijas portrets: vairāk kā puse (59%) mūsu lasītāju ir cilvēki aktīvā un darbspējīgā vecumā – 25-44 gadi. Vairāk kā puse – 54,7% mūsu lasītāju dod priekšroku lasīt portāla latviešu valodas versiju, bet 45,3% - krievu. Tāpat kā gan valsts, gan Rīgas statistikā, starp mūsu lasītājiem visvairāk dominē daiļā dzimuma pārstāves: lielākā daļa mūsu auditorijas ir sievietes.

Esam pateicīgi saviem lasītājiem un ceram, ka portāla auditorija turpinās augt arī turpmāk. Šodien mēs nododam portālu riga.lv Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieku uzticamajās rokās.

Vēlam visiem saviem lasītājiem, visiem rīdziniekiem un mūsu mīļajai Rīgai gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Portāla RĪGA.LV redakcija.

Foto: infografika