Rīga dodas pēc "labklājības tehnoloģijām" uz Ziemeļvalstīm

5. Aprīlis, 2017

Pilsētas attīstības komitejas sēdē trešdien, 5.aprīlī, deputāti atbalstīja priekšfinansējuma un līdzfinansējuma piešķiršanu projektam “Labklājības tehnoloģijas – informācijas tehnoloģiju resursi ilgstošās aprūpes pakalpojumu saņēmēju patstāvīgai dzīvošanai Ziemeļvalstīs”.


Projekta mērķis ir iegūt un apmainīties ar pieredzi par pieejamajiem informācijas tehnoloģiju instrumentiem, kas nodrošina ilgstošās aprūpes pakalpojumu saņēmēju neatkarību un patstāvīgāku dzīvošanu Dānijā un Zviedrijā, kā arī iepazīties ar Ziemeļvalstu izstrādātajiem informācijas tehnoloģiju risinājumiem un izvērtēt, kādi soļi Rīgas pašvaldībai ir veicami, lai pārņemtu Ziemeļvalstu labo praksi attiecībā uz “labklājības tehnoloģijām”.

Projektu realizē Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Ziemeļu Labklājības centru no Zviedrijas.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk